Zespół muzyczny Bielsko Biała, Czechowice, zespół na wesele Śląsk - profesjonalna oprawa muzyczna, orkiestra na wesele

Cennik ustalany jest indywidualnie i zależy on od rodzaju imprezy, daty, miejsca i czasu jej trwania. W związku z dość często spotykanym pytaniem potencjalnych klientów odnośnie ceny za obsługę muzyczną danej imprezy przez nasz zespół oraz ogólnym zdziwieniem: "dlaczego niektóre zespoły są takie drogie ?” pragniemy poinformować: drodzy Państwo, ceny te nie biorą się znikąd. Nie da się tanio i dobrze, po prostu to jest niemożliwe - albo jest tanio, albo dobrze. Ceny naszej usługi są możliwym minimum za to, co Państwo w zamian dostajecie. Jesteśmy świadomi, że sprawa ta może być dość trudna do zrozumienia przez kogoś z drugiej strony, czyli gościa bawiącego się przy naszej muzyce przez jedną noc. Widzi on bowiem z reguły tylko naszą pracę wykonaną w ciągu jednej nocy. Nie widzi natomiast codziennego ćwiczenia, prób, dzieciństwa spędzonego na ćwiczeniu zamiast zabawy, muzycznych wzlotów i upadków, pieniędzy wydanych na nauczycieli, całego życia poświęconego po to, by w tę właśnie noc wykonać swoją pracę jak najlepiej. Nie wspominając już o kosztach nagłośnienia i oświetlenia, które musi być drogie, jeżeli jest dobre. Powyższe fakty wpływają na jakość zespołu i - co za tym idzie - na cenę.
Zespół na imprezie to bez wątpienia rzecz najważniejsza, od której zależy dobra zabawa. Może on ją uczynić udaną, ale może również ją całkowicie zepsuć dlatego, że obok dobrych zespołów są także pseudo-zespoły. Członkowie takich zespołów wyczuli możliwość zarobienia dobrych pieniędzy w krótkim czasie, nakupili taniego sprzętu i korzystając z niewiedzy i naiwności ludzi, zajmują się muzyczną oprawą w weekendy, a w tygodniu pracują w całkiem innym zawodzie, nie ćwicząc systematycznie. To tak jakby piłkarz dobrego klubu grał tylko mecze, nie trenując codziennie po kilka godzin. Jest to po prostu niemożliwe. Pomimo wykształcenia muzycznego i naszego wieloletniego doświadczenia cały czas poszerzamy swoje umiejętności muzyczne poprzez codzienne ćwiczenie oraz lekcje u najlepszych pedagogów w Polsce. Zdajemy sobie sprawę z naszych słabych stron i staramy się je eliminować. Robimy to w myśl zasady, że muzyk, który systematycznie nie ćwiczy, to nie dość, że się nie rozwija, ale nie stoi nawet w miejscu - taki muzyk po prostu się cofa w rozwoju. W związku z powyższym prosimy, aby wybierając zespół na swoje wesele, nie kierowali się Państwo przede wszystkim niską ceną, ale słuchem, rozumem i wzrokiem (zespół musi też dobrze się prezentować na scenie i wyglądać: ubiór, oświetlenie itp.). Jakość imprezy, którą Państwo organizujecie będzie w dużej mierze zależała od tego, jaki zespół będzie przez Państwa wybrany i zatrudniony.

 

Zespół muzyczny na wesele Bielsko Biała, Śląsk, Małopolska,  Czechowice i okolice - orkiestra na wesele; zespół na wesele zespół na wesele Kęty, Andrychów, Pszczyna, Żywiec, Szczyrk, Ustroń, Skoczów, Cieszyn, Oświęcim, Wadowice, Sucha Beskidzka, Wilamowice, orkiestra na wesele Pisarzowice, Międzybrodzie, Bielany, Witkowice, Osiek, Bujaków, Porąbka. Węgierska Górka. Łodygowice