Zespół na wesele Śląsk, Małopolska - orkiestra na wesele
Zespół muzyczny Bielsko Biała, Czechowice - zespół na wesele Śląsk, Bielsko, Kraków

 

PAWEŁ LASZCZAK: wokal, saksofon tenorowy, altowy, sopranowy, klarnet, instrumenty klawiszowe, conga
Biografia: Ukończył  Państwową  Szkołę  Muzyczną  I i II  stopnia  w  Bielsku - Białej  oraz  Akademię  Muzyczną  w Katowicach. Poza tym kilkakrotnie brał udział w warsztatach jazzowych w Chodzieży, a także przez kilkanaście lat pobierał prywatne lekcje aranżacji, gry oraz reżyserii dźwięku u światowej sławy pedagogów. Przez okres 2 lat pracował w firmie Motion VFX  jako muzyk reżyser dźwięku, prowadzi lekcje gry na saksofonie, klarnecie i fortepianie oraz współpracuje jako muzyk z Bielską Orkiestrą Dętą, Big Bandem Jarosława Grzybowskiego itd.

KAROLINA PIĄTEK: wokal
Biografia: absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Żywcu w zakresie gry na wiolonczeli. Uczestniczka telewizyjnego show "Bitwa na Głosy" (drużyna braci Golec). Jako wokalistka: zwyciężczyni wielu konkursów i festiwali muzycznych np. pierwsze miejsce w konkursie międzynarodowym Gwiazdy Jesieni 2013 w Żywcu, również pierwsze miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym w Częstochowie itd. Śpiewa od małego i kocha muzykę. Lubi gotować i jeść (ale bardziej to drugie :-). Jest wesoła uśmiechnięta i pełna energii!

 


 

MICHAŁ DRWAL – wokal, instrumenty klawiszowe.
Biografia: dzięki spostrzegawczości rodziców naukę gry na instrumentach muzycznych rozpoczął od czwartego roku życia i ten pomysł szybko okazał się trafionym. Mając 7 lat i poznając tajniki grania na instrumentach klawiszowych, po niedługim czasie zainteresował się gitarą, którą opanował samodzielnie. Obecnie studiuje Edukację muzyczną na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Poza zespołem Desperado współpracuje z: Cieszyn Jazz Orchestra – wokalista, 
Chór reprezentacyjny Uniwersytetu Śląskiego Harmonia – drugie basy, 
Big Band Andrychów – pianista, gitarzysta, wokalista, 
Studio Muzyczne Chiara - gitarzysta

Zespół Desperado oferuje oprawę muzyczną imprez w całej Polsce, ale najczęściej w miejscowościach takich jak: zespół na wesele Kęty, orkiestra na wesele Andrychów, Pszczyna, Żywiec, Szczyrk, Ustroń, Skoczów, Cieszyn, Oświęcim, Wadowice, Sucha Beskidzka, orkiestra na wesele Wilamowice, Pisarzowice, Międzybrodzie, Bielany, Witkowice, Osiek, Bujaków, Porąbka. Węgierska Górka. Łodygowice itd. W głównej mierze jest to Śląsk i Małopolska - zespół na wesele Śląsk, ale nie tylko, bo również inne województwa i miejscowości takie jak orkiestra na wesele Warszawa, Poznań, Wrocław, Opole, Lublin, Rzeszów, Kielce itd.